Nový Spark
venku od 2. dubna
Velké novinky u SKID ROW! Ohlašují nového zpěváka, album i singl

Velké novinky u SKID ROW! Ohlašují nového zpěváka, album i singl

V amerických SKID ROW proběhla překvapivá škatulata. Na místo zpěváka ZP Thearta nastupuje ex-vokalista H.E.A.T. Erik Grönwall. A kapela na nic nečeká, oznamuje nové album a už teď si můžete poslechnout titulní skladbu, singl „The Gang's All Here“, kde za mikrofonem již figuruje nový zpěvák.

Nové album SKID ROW objednávejte ZDE!

Odchod zpěváka ZP Thearta, který byl součástí kapely od roku 2016, ostatní členové nijak neokomentovali. Není tedy jasné, proč a za jakých okolností zpěvák odešel nebo byl propuštěn. SKID ROW se nyní soustředí jen na budoucnost: „Začíná nová éra SKID ROW. S novým albem, novým singlem a světovým turné jsme přidali nový hlas. Přivítejte nového zpěváka Erica Grönwalla, dříve známého ze švédské skupiny H.E.A.T.

Grönwall na sebe upozornil coverem skladby SKID ROW „18 And Life“, který zveřejnil loni v září. S H.E.A.T. nahrál celkem čtyři alba, ale v roce 2020 svoji kariéru u kapely ukončil. V březnu 2021 mu byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Jeho tělo na léčbu naštěstí reagovalo velmi dobře a zdá se, že zpěvák je nyní vyléčený.

Nové album kapely „The Gang's All Here“ vyjde 14. října a bude obsahovat deset skladeb. Bude se jednat o nástupce desky „Revolutions per Minute“ z roku 2006. To už je pěkná řádka let!

Tracklist alba „The Gang's All Here“:
01. Hell Or High Water
02. The Gang's All Here
03. Not Dead Yet
04. Time Bomb
05. Resurrected
06. Nowhere Fast
07. When The Lights Come On
08. Tear It Down
09. October's Song
10. World's On Fire


Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace