Nový Spark
venku od 2. dubna
Velký příběh a megaposter KISS ve Sparku!

Velký příběh a megaposter KISS ve Sparku!

Ačkoli se na obálce únorového Sparku skví mladá kapela BRING ME THE HORIZON, uvnitř najdete i klenoty let minulých. Například luxusní plakát KISS z jejich londýnského photoshootu z roku 1976. Prodlužujeme tak příběh KISS z ledna.

KISS NA SPARKSHOPUV lednovém čísle jsme totiž přinesli 5stránkový příběh debutu KISS. „Padesát let je čas, který prokáže skutečné kvality, i kdybyste se je snažili sebevíc ošvindlovat. A zároveň zakryje mnohé podstatné události, které nás dovedly tam, kde jsme. V případě první desky KISS platí toto poučení vzhledem k jejich aktuálnímu slavnostnímu ukončení kariéry mnohonásobně. Už s první deskou se zrodil jejich zvuk, jejich image, celá čtyřjedinná bytost. Zvykli jsme si je vnímat jako nadčasové titány hard’n‘heavy. Ale i oni reagovali na dobu svého vzniku a respektovali hudební vrstevnice rockových druhohor, ve kterých jim bylo dáno se zrodit. Založili kapelu v New Yorku, městě tehdy energicky udávajícím trendy,“ píše Marek Dobeš v úvodu svého pojednání o první albu „Kiss“, které jen předznamenalo nástup věcí příštích.

Celou story se dočtete v Sparku 1/24, který pořídíte ZDE . Plakát pak najdete v aktuálním čísle v každé pořádné trafice!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace