Nový Spark
venku od 1. června
VENOM INC. konečně s novým materiálem

VENOM INC. konečně s novým materiálem

Ať už si o VENOM myslíte cokoli, nelze jim upřít zásluhy za vznik extrémního žánru, jak jej známe dnes. Téměř 40 let po jejich zrození se oživila sestava z let 1989-1992 a ve složení kytarista – Jeff „Mantas“ Dunn, basa/zpěv – Tony „Demolition Man“ Dolan a bicí – Anthony „Abaddon“ Bray přichází s novinkou „Avé“.Když se VENOM INC. vrhli na psaní nového materiálu, uvědomili si, že klíčem ke vytvoření alba, které se stanou klasikou jsou živá vystoupení. Potřebovali přetavit energii a živelnost živáku na kotouč. Ani jednou se nepodívali na diskografii VENOM a neříkali si, „musíme napsat další ‚Black Metal‘, další ‚Schizo‘…“.Záměr je jasný, VENOM INC. tady a teď.

„Očekávejte stoprocentně čistý, upřímný, pevný, tvrdý, temný a provokující metal. Jaký vždycky byl a jaký vždycky bude. Klasický old school, ale dravostí a energií našich živých show. Jsme na tenhle kousek pyšní stejně jako na náš nový domov, Nuclear Blast, a celý náš tým managementu, PR agentů, sponzorů a dalších. A samozřejmě díky VÁM. Uvidíme se někde na téhle krvé potřísněné Zemi,“ komentuje „Avé“ Tony „Demolition Man“ Dolan.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace