Nový Spark
venku od 2. dubna
VICIOUS RUMORS angažovali bývalého zpěváka METAL CHURCH

VICIOUS RUMORS angažovali bývalého zpěváka METAL CHURCH

V kapele amerických powermetalových pionýrů se už vystřídala řada zpěváků. VICIOUS RUMORS nyní představují dalšího, kterým není nikdo jiný než bývalý hlas METAL CHURCH Ronny Munroe.

Nový člen kapely se v metalovém světě proslavil jako vokalista METAL CHURCH, kde působil od roku 2003 a s krátkou přestávkou až do roku 2014. Své jméno následně ještě více upevnil v TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA. Spolu s několika sólovými alby a projektem BETWEEN WORLDS se Ronny stal ostříleným profíkem, který nepřestává udivovat publikum po celém světě svým osobitým, melodickým a silným hlasem i energickým vystupováním na pódiu.

„Sledoval jsem Ronnyho roky, vždy mě fascinovala síla a barva jeho hlasu. Možnost spolupráce mi vytanula na mysli už v roce 2007, kdy jsem se s ním poprvé setkal. Nyní konečně nastal ten čas! S kapelou se už ani nemůžeme více těšit na budoucnost a na naše další studiové album, které vyjde v roce 2023,“ vyjádřil se k novému zpěvákovi kytarista Geoff Thorpe.

Ronny Munroe dodává: „Jsem fanouškem VICIOUS RUMORS už od jejich vzniku. Je mi ctít přidat se k již tak hvězdnému odkazu kapely. Úžasné skladby, skvělí muzikanti, víc si nemůžu přát!“

Ve VICIOUS RUMORS byl naposledy zpěvákem Nick Courtney, který se ke skupině přidal v roce 2018.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace