Nový Spark
venku od 3. ledna
Video „It’s My Life“ BON JOVI překročilo miliardu zhlédnutí

Video „It’s My Life“ BON JOVI překročilo miliardu zhlédnutí

Videoklip písně „It’s My Life“ od rockerů BON JOVI překročil na YouTube miliardu zhlédnutí. Jde o první song BON JOVI, který tohoto milníku dosáhnul.

„It’s My Life“ byl tahounem alba „Crush“ (2000), ale video doprovázející song bylo nahráno na YouTube až v roce 2009. O režii se postaral Wayne Isham, který v minulosti s kapelou spolupracoval na spoustě dalších klipů včetně „In These Arms“, „Bed Of Roses“ nebo „Someday I'll Be Saturday Night“.

Během bezmála čtyřicet let trvající kariéry si BON JOVI vysloužili místo mezi světovou rockovou elitou a byli dokonce uvedeni do slavné Rock And Roll Hall Of Fame, stejně jako do autorské síně slávy Songwriters Hall Of Fame. Po celém světě prodali přes 130 milionů kopií alb, podepsáni jsou pod spoustou hymen, odehráli tisíce koncertů napříč více než padesáti zeměmi pro více než 35 milionů fanoušků, kteří kapele jen v poslední dekádě vydělali přes jednu miliardu dolarů.

Nejnovější album BON JOVI s názvem „2020“ vyšlo v říjnu minulého roku pod labelem Island Records.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace