Nový Spark
venku od 1. prosince
VIDEO: FOREIGNER – „The Flame Still Burns“

VIDEO: FOREIGNER – „The Flame Still Burns“

Tak tohle je senzační zpráva určitě nejen pro pamětníky. Rockoví veteráni FOREIGNER v příštím roce oslaví čtyřicáté narozeniny a jako první dárek pro své příznivce mají novou skladbu „The Flame Still Burns“, rovnou i s videoklipem. Ačkoliv, přesněji by bylo uvést „staronovou“, jelikož kytarista Mick Jones ji původně složil už téměř před dvaceti lety pro filmovou hudební komedii Pořád naplno o stárnoucích rockerech snažících se rozjet kdysi slibnou kariéru. Čerstvě ji však FOREIGNER předělali a aktuálně využívají jako titulní věc čtyřpísňového EP připraveného speciálně pro tzv. Record Store Day.

Dalším dárkem bude příští rok vydávaná oficiální biografie A Foreigner´s Tale a fanoušci doufají, že při takto významném výročí by se do kapely, byť jen příležitostně, mohl vrátit i zpěvák Lou Gramm. Ostatně, sám Jones tuto možnost nevylučuje. „Je to docela možné. Dokonce jsme o tom spolu mluvili a pracujeme na tom, aby to klaplo,“ uvedl před pár měsíci.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace