Nový Spark
venku od 1. srpna
VIDEO: GRUESOME - „Dimensions of Horror“

VIDEO: GRUESOME - „Dimensions of Horror“

Čekání na nové EP „Dimensions of Horror“ od old-school deathmetalistů GRUESOME se konečně pomalu blíží ke konci. Mnozí již víte, že nahrávka bude ódou pro zlatou éru death metalu, ale také i pro kultovní hororovou tvorbu. A proto není divu, že nový klip pro stejnojmennou skladbu je stylizovaný jako osmdesátková béčková hnusárna. Nechybí VHS kazy, gejzíry jasně falešné krve a staré thrash trička a džínové vesty.

Frontman a hlavní mozek kapely Matt Harvey klip popisuje takto: „Konečně jsme pronikli do říše videa a jsme nadšeni, že vám můžeme představit klip pro titulní skladbu „Dimensions of Horror“. Stejně jako všechno ohledně GRUESOME, je i video o prostších časech, kdy jste kolem samoobsluhy mohli spolehlivě najít týpka s knírem, který si dává oraz na kapotě svého Pontiacu Trans Am a na celý parkoviště vyhrává „Master of Puppets“. Časy, kdy se rodiče báli satanistů a vy jste si ve škole mohli koupit LSD. Ano, osmdesáté léta. V těch dobách se ještě Schuldinerové individuální myšlenkové pochody zabývali znetvořováním a zombie rituály. Doufáme, že tohle béčkové video vás naplní strachem, a nebo vzbudí nostalgii pro doby bílých high-top tenisek, velkých účesů a death metalu první generace. Tak pojďte s námi a vstupte do hororové dimenze“.

„Dimensions of Horror“ vychází 20. května.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace