Nový Spark
venku od 28. června
VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

Zádumčivý Britové CRIPPLED BLACK PHOENIX ze svého alba „Bronze“ nabízejí animovaný videoklip k písni „Scarred and Alone“. Ten vám úsměv z tváře zaručeně vymaže.

Klip pro „Scarred and Alone“ byl vytvořený známým rumunským umělcem Costinem Chioreanuem a točí se okolo zdravotních podmínkách deprese, která je reprezentovaná metaforickým černým psem, anglickým slangovým výraz pro depresi.


„Costin Chioreanu vytvořil vynikající klip. Jeho animace pasuje tak, jak jen může pasovat od člověka, který skutečně rozumí feelingu této skladby. Není jednoduché se s ní propojit, proto cítím ke Costinovi velký respekt. ‚Scarred and Alone‘ hovoří o odříznutí od okolního světa a ostatních lidí, když vás pokouše černý pes. Deprese, úzkost a duševní zdraví se stávají většími tématy a když někdo začně otevřeně hovořit o svých problémech, pomáhá to i ostatním lidem, zbavit se té zátěže. Belinda napsala text a stejně tak stojí za vokály a nepotřebovala žádné vedení z mé strany. Stejně jako vždy, vzala název a muziku a vytesala velmi reálná a srdečná slova do velmi poetické formy. Nemůžu být více spokojen,“ pochvaluje si mozek souboru Justin Greaves.

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
10.08. Out Of Hell
14.08. Summer Breeze
16.08. Fryyfest
18.08. Metallica, Ghost, Bokassa
A co FAKKER!?