Nový Spark
venku od 3. června
Videoklip ke coververzi „The Sound Of Silence“ od DISTURBED překonal miliardu zhlédnutí

Videoklip ke coververzi „The Sound Of Silence“ od DISTURBED překonal miliardu zhlédnutí

Oficiální videoklip ke coveru skladby Simona & Garfunkela „The Sound Of Silence“ od DISTURBED oficiálně překonal miliardu zhlédnutí na YouTube.

Klip, který byl nahrán na YouTube v prosinci 2015, představuje první píseň DISTURBED, která dosáhla miliardového milníku. „The Sound Of Silence“ se původně objevilo na šestém studiovém albu kapely „Immortalized“, které vyšlo v srpnu 2015.

DISTURBED na Sparkshopu

Studiová verze „The Sound Of Silence“ se umístila na 1. místě v žebříčcích Hard Rock a Mainstream Rock magazínu Billboard, a stala se nejlépe hodnoceným singlem kapely v žebříčku Top 100.

Zpěvák DISTURBED David Draiman řekl listu Colorado Springs Independent, že on a jeho spoluhráči ani nesnili o tak velkém úspěchu, když píseň nahrávali: „Jak bychom mohli něco takového předpokládat? V rámci žánru je tak obrovská popularita skladby skutečně bezprecedentní. Nikdy za tisíc let by mě nenapadlo, že bude mít tak masivní úspěch. Že ji uslyšíme na krasobruslařských soutěžích, u Památníku 11. září nebo že získáme požehnání od samotného Paula Simona.“

Píseň „The Sound of Silence“ byla původně nahrána folkrockovým duem Simon & Garfunkel v roce 1964.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace