Nový Spark
venku od 1. července
Vince Neil z MÖTLEY CRÜE investuje do pražského sportovního klubu

Vince Neil z MÖTLEY CRÜE investuje do pražského sportovního klubu

Tým amerického fotbalu Prague Lions má tři nové majitele a investory. Jedním z nich je americká metalová hvězda – zpěvák Vince Neil z MÖTLEY CRÜE. Tvrdá hudba a tvrdý sport jdou asi prostě dohromady.

Tři Američané, každý z jiné branže. Jaderný inženýr Mason Parker, profesionální hráč amerického fotbalu v lize NFL DeVante Parker a už zmiňovaný Vince Neil koupili pražský klub, do kterého se v začátcích rozhodli investovat dva miliony dolarů. Dočkáme se Vince v hledišti Sportovního klubu Hostivař, kde zápasy běžně probíhají?

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

Klub Prague Lions je jediným českým zástupcem v Evropské fotbalové lize (ELF). Sezonu zahájí 26. května, kdy v Praze přivítá tým Hamburg Sea Devils. Zájem o americký fotbal v Evropě roste raketovou rychlostí. Evropská obdoba NFL, nejprestižnější ligy amerického fotbalu na světě, funguje od roku 2020. V roce 2023 do ní vstoupili i Prague Lions jako první a zatím jediný tým z Česka. V lize působí sedmnáct týmů z devíti zemí.

Mason Parker, který je nově hlavním akcionářem a generálním manažerem týmu, má s klubem velké plány. „Změny, které klub provedl, předznamenávají, že Prague Lions vyráží vstříc sezoně 2024 s velkou sebedůvěrou,“ říká.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace