Nový Spark
venku od 1. června
VIO-LENCE nařezali další novou muziku, vyjde disk

VIO-LENCE nařezali další novou muziku, vyjde disk

Po loňském naťuknutí digitálním EP „California Über Alles“ pokračují pionýři Bay Area thrashe novou porcí muziky, která vyjde tentokrát na fyzickém nosiči „Let the World Burn“. Půjde tedy o první placku po více než osmadvaceti letech!

„Naše vzkříšení započalo v roce 2019, a nyní konečně můžeme představit zbrusu novou hudbu. Měli jsme štěstí, že jsme spolupracovali s několika velmi kreativními lidmi. Zvukový šaman Juan Urteaga nás vymačkal jako jablko, doháněl k šílenství a zajistil intenzitu, která nás vždycky provázela. Tue Madsen zase uchoval při mixu syrovou dokonalost,“ přiblížil důležité muže procesu zpěvák Sean Killian. Nová nahrávka „Let the World Burn“ vyjde zkraje roku 2022 u Metal Blade.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo