Nový Spark
venku od 1. června
VISACÍ ZÁMEK vydává remasterované první album

VISACÍ ZÁMEK vydává remasterované první album

Skupina VISACÍ ZÁMEK vydává svoje debutové, eponymní album rozšířené o první studiové nahrávky a další bonusy ve dvojalbové remasterované podobě na CD a LP.

K původním nahrávkám již dříve přibyly první československý punkový singl všech dob s písněmi "Hymna šibeničních bratří" a "Podvedený kameloti" a skladba vydaná původně na kompilaci Punk´s not dead - "Noviny".


Bonusovým materiálem, který jistě příznivci skupiny ocení, jsou nahrávky ze začátku 90. let. Písně, které sice důvěrně znají, se zde objevují v jiných (plnohodnotných studiových) verzích a většina z nich vychází vůbec poprvé.

Několik jich vzniklo společně s prvními oficiálními studiovými nahrávkami a některé VISACÍ ZÁMEK původně natočil pro rozhlasovou hru Petra Zelenky "Extáze".

V těchto dnech se VISACÍ ZÁMEK chystá na turné, které startuje už 1. listopadu. Jako speciální host ho doprovodí skupina ZNOUZECTNOST.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace