Nový Spark
venku od 3. června
VISACÍ ZÁMEK vydává remasterované první album

VISACÍ ZÁMEK vydává remasterované první album

Skupina VISACÍ ZÁMEK vydává svoje debutové, eponymní album rozšířené o první studiové nahrávky a další bonusy ve dvojalbové remasterované podobě na CD a LP.

K původním nahrávkám již dříve přibyly první československý punkový singl všech dob s písněmi "Hymna šibeničních bratří" a "Podvedený kameloti" a skladba vydaná původně na kompilaci Punk´s not dead - "Noviny".


Bonusovým materiálem, který jistě příznivci skupiny ocení, jsou nahrávky ze začátku 90. let. Písně, které sice důvěrně znají, se zde objevují v jiných (plnohodnotných studiových) verzích a většina z nich vychází vůbec poprvé.

Několik jich vzniklo společně s prvními oficiálními studiovými nahrávkami a některé VISACÍ ZÁMEK původně natočil pro rozhlasovou hru Petra Zelenky "Extáze".

V těchto dnech se VISACÍ ZÁMEK chystá na turné, které startuje už 1. listopadu. Jako speciální host ho doprovodí skupina ZNOUZECTNOST.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace