Nový Spark
venku od 1. října
Vodka KORPIKLAANI je nejlepší. Uspěla v celosvětové soutěži

Vodka KORPIKLAANI je nejlepší. Uspěla v celosvětové soutěži

KORPIKLAANI měli k alkoholu vždycky blízko, ovšem nejen po stránce samotné konzumace. Jejich vlastní mok Korpiklaani vodka teď slaví úspěch v jedné z kategorií v rámci cen International Vodka Awards.

Korpiklaani vodka uspěla v kategorii „World's Best Infused & Botanical Vodka“. Vodku se smrkovou příchutí pro kapelu vyrábí společnost Pyynikin Distilling Company z Tampere, která v minulosti získala už několik mezinárodních ocenění.

„Měli jsme několik sezení s lidmi z palírny a probírali jsme se mnoha různými druhy vodky. K získání správné chuti bylo rozhodující správné množství smrku. Dokonce i drobné rozdíly způsobily obrovský rozdíl ve finální chuti. Jsme velmi rádi, že náš vkus potvrdila i porota a ocenila množství lásky a péče, které jsme do výroby této vodky investovali,“ vyjádřil se za kapelu basák Jarkko Aaltonen.

Korpiklaani vodka se objevila na trhu v srpnu loňského roku. Mimo radosti z vítězství v mezinárodním klání teď KORPIKLAANI oslavují i vydání nového alba. Společně s merchem kapely jej můžete pořídit v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace