Nový Spark
venku od 1. července
VOLA ohlašují nové album i koncert v Praze

VOLA ohlašují nové album i koncert v Praze

Metaloví progresivisté VOLA ohlašují vydání nového alba „Friend Of A Phantom“, jehož se dočkáme 1. listopadu na značce Mascot Records. S oznamem přichází také video ke skladbě „Break My Lying Tongue“, už druhé z celkových devíti, které se na kolekci objeví.

„Měli jsme dost času na to, abychom vstřebali a sžili se s naší předešlou nahrávkou Witness‘, což ovlivnilo náš přístup k novince ,Friend Of A Phantom‘,“ říká bubeník Adam Janzi.

„Mezitím se změnil náš osobní vkus, přístup k nástrojům i psaní písní, změnily se naše životy, uplynul čas a zažili jsme spoustu dobrodružství. Melancholie, která byla součástí ,Witness‘ se rozrostla a stala se ústřední součástí tohoto nového alba. Mám pocit, že VOLA vyrostla a dospěla k novému životnímu momentu, dozrála.“

V den vydání alba se dánsko-švédský kvartet vypraví rovnou na turné, které nemine ani Českou republiku. Zastávka v pražské Meet Factory je naplánována na 13. listopadu.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace