Nový Spark
venku od 2. května
Výhody mezinárodní sestavy SYMPHONITY

Výhody mezinárodní sestavy SYMPHONITY

Symphonic metalová kapela SYMPHONITY se chystá na vydání finálního dílu ságy „Marco Polo: The Metal Soundtrack“. Na mezinárodní spolupráci jsme se ptali jednoho ze zpěváků, Konstantina Naumenka z Ukrajiny.

Objednejte si novinku SYMPHONITY zde!

„S klukama se cítím úplně v pohodě, jsou to fajnoví a zajímaví lidé. V kapele se sdílí tradice a zvyky z různých zemích, kolektivní atmosféra je zábavná a užijeme si dost srandy. Hlavními překážkami byly dočasně zavřené hranice a nemožnost hrát koncerty kvůli omezujícím opatřením. I přes nestabilní a nepředvídatelnou dobu se nám povedlo odehrát několik štací. Dalším velkým benefitem mezinárodní podstaty kapely je, že každý z nás má své publikum v rodné zemi a těm je možné svou práci prezentovat a získávat je pro věc SYMPHONITY,“ popisuje Konstantin neobvyklé geografické natavení v kapele.


Připomeňme, že krom Ukrajince Konstantina a českých krajanů Libora Křiváka (kytara), Tomáše Sklenáře (baskytara) a velezkušeného Josefa Cigánka (bicí) sestavu SYMPHONITY dotváří ještě Slovák Mayo Petranin (ex-SIGNUM REGIS) a švédský klávesák Johannes Frykholm. K tomu připočtěte hosty v osobách kytaristy Ashoka (CRADLE OF FILTH) nebo zpěváka Herbieho Langhanse (AVANTASIE) či zvuk dělaný dvojicí Karmila / Jusilla, kteří ve svých Finnvox Studios v minulosti dělali na albech NIGHTWISH či STRATOVARIUS, a je jasné, že nás čeká powermetalové dílo světových parametrů! Nové album vychází 20. května!Tracklist:
Part 1: Venezia
Part 2: Crimson Silk
Part 3: The Plague
Part 4: Love Theme
Part 5: Mongols
Part 6: Dreaming of Home
Part 7: I Found My Way Back Home
Part 8: Prisoner
Part 9: Venezia Finale
Bonus Tracks (CD version only):
Part 5: Mongols (orchestral version)
Part 6: Dreaming of Home (orchestral version)
Part 7: I Found My Way Back Home (orchestral version)

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace