Nový Spark
venku od 1. června
Vyhrajte dva lístky na THE GEMS do Prahy!

Vyhrajte dva lístky na THE GEMS do Prahy!

Švédská ženská rocková energie rozezní pražský klub Storm 9. listopadu. Vyhrajte se Sparkem 2 vstupy na elektrizující podzimní večer!

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje poslední vydaná deska THE GEMS?
Své odpovědi posílejte na email [email protected] do pondělí 28. října.
Jeden z vás získá dva vstupy a bude napsaný na guestlistu. Vítěze kontaktujeme emailem. Hodně štěstí! Lístky na koncert jsou stále k mání ZDE

THE GEMS je nové čistě dámské švédské rockové trio, skládající se ze tří bývalých členek kapely THUNDERMOTHER (zpěvačka Guernica Mancini, bubenice Emlee Johansson a kytaristka Mona Lindgren). Holky povstaly z popela a letos v lednu vydaly své debutové album, příznačně nazvané „Phoenix“. Letos na podzim ho se svou podmanivou show vyrazí představit Evropě!


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo