Nový Spark
venku od 2. dubna
Vzkříšení DYMYTRY přichází! V klipovce „My ještě nechcem jít“ odhalili nového zpěváka – Václava „Noida“ Bártu

Vzkříšení DYMYTRY přichází! V klipovce „My ještě nechcem jít“ odhalili nového zpěváka – Václava „Noida“ Bártu

Tajuplný vzkaz na Facebooku, ještě tajuplnější videoklip… Je však jasné, že DYMYTRY jsou zase v pěti – Prothea za mikrofonem střídá zkušený Václav „Noid“ Bárta. Poslechněte si první skladbu!

Okolo DYMYTRY to poslední měsíce vřelo, když dlouholetý zpěvák Protheus oznámil svůj odchod z kapely. Poslední rozlučkový koncert se uskutečnil 24. listopadu v O2 aréně.

DYMYTRY na Sparkshopu

DYMYTRY začínají novou kapitolu. Do svých řad přijali zkušeného rockového i muzikálového zpěváka, hudebního producenta, skladatele, textaře, tvůrce videoklipů, prostě všestranně nadaného Noida, který vládne majestátním hlasem, na české scéně velmi známým. Hned z prvních tónů nové skladby „My ještě nechcem jít“ je jasné, koho že to DYMYTRY angažovali. Finální a jasné odhalení, kdy Noid odloží svou masku, je však potvrzeno až na konci klipu.

První skladbu s Noidem za mikrofonem „My ještě nechcem jít“ doprovází videoklip, v němž jsou DYMYTRY pohřbeni, aby mohli vstát z mrtvých. Vzkříšení DYMYTRY jsou tu!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace