Nový Spark
venku od 1. září

Vláďa vypráví: Nářez v Poličce a Golčově Jeníkově

Vláďa vypraví: POLIČKA

Než jsme se vypravili rozhýbat kosti do Poličky, zastavili jsme se v Tovačově na Čarodkách, kde jsme si zahráli s legendárním CITRONEM. Kupodivu si nás žádná baba Jaga neodnesla. Asi jsme byli hodní, nebo jsme tak zlobili, že se nás všechny čarodějnice bojej a nic si nedovolí...

Hurá do Poličky!

Bohuslav Martinů tohle historické město miloval celý život a já se do Poličky zamiloval asi tak před 20 lety, když jsem jí poprvé navštívil. Láska na první pohled. Od té doby, co jsem Poličku poznal, k ním mám vztah jako ke spanilé líbezné princezně. Všechny koncerty, které jsem kdy v Poličce odzpíval, pro mě byly srdcovky, něco, co je vyjímečný. Nebylo tomu jinak ani teď! V publiku to vřelo, poličské pívo chutnalo! Došel jsem tedy k závěru, že Polička je opravdovou metropolí Vysočiny. Sečteno a podtrženo, koncert byl opět úžasnej!

Nyní k nočnímu životu v Poličce

To, že jsme chlastali až do svítání, je vám asi jasný... V hloubi duše se modlím, že mi rodiče jedné nejmenované místní princezny odpustí rozbitou lampičku a počůraný perský koberec v jejich ložnici.
Jestli si myslíte, že jsem se tam počůral já nebo ta slečna, tak to teda né, to byste mi křivdili. Má to na svědomí ukňučená rozmazlená fenka rottweilera! Od tohodle zážitku zůstane v mé paměti navždy jako slečna Chcandová (ten pes!). Nakonec se však vše v dobré obrátilo a na hotel jsme všichni dorazili živí a zdraví. A jako dva milenci po hádce, co se chtějí usmířit, jsme si zašli na společný oběd, abychom si mimo jiné povyprávěli "historky z natáčení".

POLIČKA SUPER! :)

Značně společensky unavený Buřt vyfasoval post šoféra, takže jsme se psychicky připravovali na jízdu plnu strachu a husí kůže. Sice jsem byl ve střehu a z očí mi plála hrůza div mi vlasy nezbělaly, ale ve finále se Buřt jako taxikář osvědčil. Kdyby ho už nebalilo hrát s kapelou, mohl se vydat na dráhu profesionálního automobilového závodníka. Ve formuli by se obzvlášť vyjímal. (chechtá se)

Spící Šípková Růženka Marcus a Myšák, kterej prostě tu hubu nezavře a furt něco mele, mě donutili k několika neplánovaným zastávkám, kde jsem se jal odlehčit svému žaludku, a to i mimo čerpací stanice. Trochu punk no ...

Dámy a pánové, příjezd do Golčova Jeníkova v mé kůži bych nepřál nikomu z vás, a dokonce ani svému úhlavnímu nepříteli, kdybych nějakého měl. Můj lepšící se psychický i fyzický stav vystřídala ukrutná zimnice střídající se s návaly horka. Při vstupu do šatny jsem tiše záviděl Škworům (kteří byli součástí koncertu v Jeníkově), že už mají odehráno. Na scéně řádil Komunál a my jsme se připravovali na naší show, sbírali střípky odvahy a sil, abychom na pódiu předvedli to, co se od nás očekává.

Musím znova vyzdvihnout, že koncert byl báječný. Přemýšlel jsem o tom, že už to nebudu říkat furt dokolečka, abyste mi to nepřestali věřit. Ti z vás, co jste byli v Golčově Jeníkově, mi jistě dáte za pravdu, že největší obdiv a dík si zasloužíte vy. 1200 fanoušků pařících až do samotného konce! :) Cesta do Prahy ubíhala asi tak rychle jako dokáže běhat želva, plížili jsme se ku Praze a já se už jenom strašně těšil do svého pelechu. V tu chvíli jsem si přál, aby existovalo něco, co by člověka přeneslo ihned do postele. Teleport jako ve Star Treku, ten bych bral!

Zdraví vás váš ŠAFRDA

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace