Nový Spark
venku od 30. dubna
WELICORUSS slaví desetileté výročí!

WELICORUSS slaví desetileté výročí!

13/11 PRAHA - Nová Chmelnice
14/11 BRNO - MC Favál

Pod rouškou tmy, hustých smrkových lesů, skrz křupavé sněžné závěje šel samotný poutník na měsíční svit, který odhalil jeho vrásčitý obličej. Jeho vetchá hůl vyvedla ho na pravou cestu, ale jen šamani daleké Sibiři mohou vědět, co ho čeká vepředu a jaké mu hrozí nebezpečí v hlubokých lesech neprostupné, nekonečné a divoké tajgy!

V tento den slaví symphonic pagan blackmetalová kapela Welicoruss desetileté výročí a zve ponořit všechny milovníky tvrdé hudby do atmosféry mrazivé divoké Sibiři, vzdálených tajemných světů a prvotní moudrosti. Toto je opravdu významný den pro kapelu, protože během těchto deseti let se stalo hodně událostí, které ji nakonec přivedly do Evropy. Během dvou hodin uslyšíte nejlepší písně ze všech třech alb a také něco úplně nového. Dvě hodiny severních legend spolu s Welicoruss!


* Rozšířený program, zahrnující písně ze všech alb kapely
* Soutěž o ceny od kapely
* Dvě spřátelené kapely jako hosti večera: Trollech a Dark Seal (Praha 13/11), Dark Seal a Tears of Styrbjørn (Brno 14/11)

TROLLECH
Česká blackmetalová kapela založena Asurou a Morbivodem v roce 1999 známá alby s lesní tématikou a četnými živelnými koncerty především u nás a v Německu. Po albu Vnitřní tma z roku 2012, které bylo lyrikou nezvyklé, v současnosti pracují na novém albu ve starém duchu, v němž probíhají i současné koncerty. Naživo zazní především staré skladby, jistě však i jedna zcela nová.

http://bandzone.cz/trollech

DARK SEAL
Brněnská kapela se zaměřením na Pagan Black metal s příchutí staré školy. Kromě svého pekelného debutu Pagan Thoughts vol. 1 z roku 2012 představí i několik ukázek z právě připravovaného druhého alba.

http://bandzone.cz/darkpaganthoughts

TEARS OF STYRBJøRN
Viking metal from south Moravia.

http://bandzone.cz/tearsofstyrbjorn

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
21.05. LIVESTREAM MYRKUR
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
28.05. LIVESTREAM MYRKUR
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace