Nový Spark
venku od 1. června

Wes Scantlin z PUDDLE OF MUDD má na kontě další průšvih

Kuriózní důvod zpoždění měl páteční koncert amerických rockerů PUDDLE OF MUDD v Denveru. Frontman kapely Wes Scantlin skončil na policii poté, co se po příletu na letiště u výdeje zavazadel vozil na přepravníkovém pásu. Pořadatel koncertu ho nakonec i s pomocí jednoho z fanoušků z vazby dostal, řada fanoušků ale na opožděný začátek koncertu neměla trpělivost čekat a klub opustila. „Všem těm, co odešli dřív, se omlouvám… A vy, co jste zůstali, doufám, že máte PUDDLE OF MUDD rádi, protože už je NIKDY nepozveme,“ uvedl pořadatel akce.

Pro Scantlina přitom zdaleka nejde o první podobné extempore. Loni v dubnu se na koncertě dostal do křížku s několika fanoušky, po kterých házel pivem a vyhrožoval jim. Předloni na něj soused volal policii kvůli tomu, že se mu Scantlin rozhodl upravit dům cirkulárkou. Vyšetřován už byl ale i kvůli domácímu násilí, držení drog či neplacení daní…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo