Nový Spark
venku od 1. června
Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


AC/DC – Highway to Hell 0,75L

Víte, že nesmrtelný hit vznikl podle australské dopravní tepny, na které skutečně zahynulo mnoho nešťastníků? Dobře ji znal i Bon Scott, který tudy cestoval do svého oblíbeného rockového klubu.

Odrůdy hroznů tvoří 100% Monastrell.

Vinice pro tento druh se nachází na kopcích nad Valencií ve vápencové půdě. Díky specifické poloze je možné pěstovat révu v mikroklimatu, kterému nechybí vzdušnost a světelnost mezi hrozny.

Třešňově zbarvené víno zraje tři měsíce ve francouzských a amerických dubových sudech. Aromaticky nezapře intenzivní vůni malin a ostružin, balsamica, lékořice a tóny mátové.

Na první ochutnání je „Highway to Hell“ plné, intenzivní a svěží. Pocit v ústech je ovocný, lehký a vyvážený. Ideální pro pití v dobré společnosti, jako lahodný nápoj pro těstoviny, guláše nebo tapas.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace