Nový Spark
venku od 1. února
Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


AC/DC – Highway to Hell 0,75L

Víte, že nesmrtelný hit vznikl podle australské dopravní tepny, na které skutečně zahynulo mnoho nešťastníků? Dobře ji znal i Bon Scott, který tudy cestoval do svého oblíbeného rockového klubu.

Odrůdy hroznů tvoří 100% Monastrell.

Vinice pro tento druh se nachází na kopcích nad Valencií ve vápencové půdě. Díky specifické poloze je možné pěstovat révu v mikroklimatu, kterému nechybí vzdušnost a světelnost mezi hrozny.

Třešňově zbarvené víno zraje tři měsíce ve francouzských a amerických dubových sudech. Aromaticky nezapře intenzivní vůni malin a ostružin, balsamica, lékořice a tóny mátové.

Na první ochutnání je „Highway to Hell“ plné, intenzivní a svěží. Pocit v ústech je ovocný, lehký a vyvážený. Ideální pro pití v dobré společnosti, jako lahodný nápoj pro těstoviny, guláše nebo tapas.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace