Nový Spark
venku od 1. září
Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Wine’n’Roll: AC/DC a „Highway to Hell“

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


AC/DC – Highway to Hell 0,75L

Víte, že nesmrtelný hit vznikl podle australské dopravní tepny, na které skutečně zahynulo mnoho nešťastníků? Dobře ji znal i Bon Scott, který tudy cestoval do svého oblíbeného rockového klubu.

Odrůdy hroznů tvoří 100% Monastrell.

Vinice pro tento druh se nachází na kopcích nad Valencií ve vápencové půdě. Díky specifické poloze je možné pěstovat révu v mikroklimatu, kterému nechybí vzdušnost a světelnost mezi hrozny.

Třešňově zbarvené víno zraje tři měsíce ve francouzských a amerických dubových sudech. Aromaticky nezapře intenzivní vůni malin a ostružin, balsamica, lékořice a tóny mátové.

Na první ochutnání je „Highway to Hell“ plné, intenzivní a svěží. Pocit v ústech je ovocný, lehký a vyvážený. Ideální pro pití v dobré společnosti, jako lahodný nápoj pro těstoviny, guláše nebo tapas.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace