Nový Spark
venku od 1. března
Wine’n’Roll: EUROPE a „The Final Countdown“

Wine’n’Roll: EUROPE a „The Final Countdown“

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


Europe – The Final Countdown 0,75L

Obrovský šlágr, který ze Švédska putoval do celého světa, byl původně jen pracovním otvírákem koncertů EUROPE. Jednoho dne však dostal slova, kterými si podmanil celý rockový svět.

Odrůdy hroznů tvoří 100% Monastrell.

V horách Terres dels Alforins není zrovna vlídno, ale vínu se zde daří. Místní vinice produkují lahodné hrozny již čtvrtou dekádu, což je důkazem, že na správném místě čas nemusí odpočítávat k zániku.

Specifikem této odrůdy je fialová barva, která halí středně intenzivní chuť. Po zrání v dubových sudech víno dostává nádech lékořice, horských květů, nebo dokonce kakaa.

Značka „The Final Countdown“ má plnokrevnou chuť a dlouhý sustain, řečeno ústy muzikanta. Jejím partnerem u stolu by měly být ideálně středomořské speciality nebo masová jídla. A zajímavě se vinoucí konverzace.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace