Nový Spark
venku od 1. dubna
WISHMASTERS připravují hned dvě alba naráz

WISHMASTERS připravují hned dvě alba naráz

Tak tomu se říká kreativní boom! Čeští symfonici WISHMASTERS navazují na svět Afterworldu rozšířeným singlem Wasteland! Zažijte svět plný magických postav a akce v doprovodu pěti bonusových verzí již známých písní z alba Beatrice a prvně i záznamu z živého koncertu.

Parta symfoniků, dobře známá nejen v ČR, navázala na úspěšnou druhou řadovou desku se silným příběhem a atmosférou. Dva a půl roku dělí vydání Afterworld (2018) a rozšířený singl Wasteland. Co významného se po tuto dobu v zázemí událo? Kapele, stejně tak jako ostatním a nejen celé kultuře překazily plány nepředvídatelné události poslední doby. Hudební skupina se chystala na rozsáhlou sezónu se spoustou koncertů včetně společného tour s kapelou Krucipüsk. Rychlý spád doby s sebou obnášel mnoho příprav i na tour Wasteland , které stejně tak jako spoustu dalších počinů bylo zmraženo. Na jaře skupina vydala lyric video k titulní písni Wasteland.

Vzhledem k aktuálnímu dění se skupina rozhodla nevydat EP v původní plánované podobě, ale „omezit“ počin na rozšířený singl. Vysvětlením je obrovská spousta nápadů v této „studiové době“, takže se skupina rozhodla původní EP dokončit jako plnohodnotnou třetí desku. Nikdo z kapely ani produkce tak nechce fanoušky ochudit o spoustu zážitků na živém turné desky, které není za současné situace možné uskutečnit.

Padlo tedy zlomové rozhodnutí podělit se s fanoušky o více zážitků z pozadí a vydat raději rozšířený singl se spoustou bonusů a to jak v podobě muzikálové úpravy písně Broken Heart z alba Betrice (2014) tak i mimořádně jemné, čistě akustické úpravy úvodní písně taktéž z alba Beatrice - the Desire. Na tyto verze by se jinak nedostalo. Jako připomenutí a milou vzpomínku na pár uskutečnitelných a milých koncertů roku 2020 taktéž kapela připojuje live záznam dvou živých songů (Sanctuary a Back to London). Proto, aby se skupinu podařilo vidět i živě na prknech si držme všichni pěsti. Vývoj situace je v rukou nás všech.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace