Nový Spark
venku od 1. června
WORMROT makají na novém albu

WORMROT makají na novém albu

Singapurský grind buldozer WORMROT před pěti lety představil svou průlomovou fošnu „Dirge“, a nyní kapela ve studiu maká na svém velice očekávaném třetím a zatím nepojmenovaném albu. Na této desce se také poprvé představí nový bubeník Vijesh. Pětiletou mezeru mezi alby způsobila roční pauza kapely v roce 2012, ale také i záložnické povinnosti členů, protože Singapur má stále zavedenou povinnou vojenskou službu. Nicméně kapela je opět v plné polní a můžete okouknout, jak jim jde nahrávání. Bicí a zpěv jsou již dokončeny, už chybí jen kytary.

K novému materiálu se kytarista Rasyid v tomto rozhovoru vyjádřil takto: „Do nového alba jsem se rozhodl zakomponovat více muziky, jenž mě v průběhu let ovlivnila. Snažil jsem se začlenit více doomových nebo melodických riffů. Nechtěl jsem ať se album neustále skládá s punk punk punk riffů a je pořád jenom rychlé rychlé rychlé. Takže na rozdíl od minulých dvou alb bude mít tohle o trošku více pomalých partů. Je pro mě důležité, abych se stále neopakoval“. A abyste měli co poslochat, tak tady máte jednu bombu z „Dirge“:

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo