Nový Spark
venku od 1. října
Zákaz stahování hudby? Manažerské diletantství, tvrdí Bruce Bruce

Zákaz stahování hudby? Manažerské diletantství, tvrdí Bruce Bruce

Legenda legend a muž desatera profesí včetně jedné zásadní v podobě frontmanství v IRON MAIDEN se nebojí úderných slov. Bruce Dickinson tvrdí, že hudební průmysl už před lety zaváhal, když potlačoval online revoluci.

„Lidi z branže v minulosti vynaložili nemalé prostředky a kvanta energie včetně soudních kroků, aby potlačili tendence sdílet rockovou hudbu na internetu. Vskutku geniální vražda dítěte v zárodku, místo toho, aby si uvědomili, že sami mohou ovládnout situaci a dostat se do bezprostřední blízkosti fanoušků,“ kroutil hlavou nedávno v rozhovoru Dickinson, který už kdysi tušil, že internet může být dalším, dnes již běžně fungujícím, komerčním ramenem distribuce metalu.

„Je snadné být starý, zkostnatělý a pomalý. Ale hudební průmysl je jedno velké kolo, které se musí pořád otáčet a nabízet ve svém pohybu čerstvost. Dnes už to naštěstí ví i manažeři velkých labelů, a všichni z toho mohou mít užitek,“ dodal Bruce, který se představí už za necelý měsíc na letňanském letišti společně s IRON MAIDEN a předskakujícími KILLSWITCH ENGAGE.

Neuvěřitelný životní příběh malého velkého vizionáře a muzikanta Dickinsona jsme detailně zmapovali v lednovém vydání Sparku, které je stále k dostání na našem eshopu.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace