Nový Spark
venku od 1. července
Září plné zombií s CANNIBAL CORPSE

Září plné zombií s CANNIBAL CORPSE

Armáda zombie začíná svůj pochod do fantazií deathmetalových duší a tak to vzala rovnou i přes obálku zářijového Sparku. Vydání nového alba CANNIBAL CORPSE je pro milovníky extrémních medových lázní stejnou událostí jako pro jiné dožínky, kácení májek, Vánoce, chanuka a tak podobně. Zdeněk Pospíšil pohovořil s Alexem Websterem a je z toho nejen titulní story, ale taky jedna strana posteru.

V silném deathmetalovém roce se prezentuje i jedno zbrusu nové jméno, a to ASINHELL neboli formace založená frontmanem VOLBEAT Michaelem Poulsenem, kterému jeho smrtinosné choutky pomáhá realizovat Marc Grewe, dobře známý z MORGOTH. I v tomto případě se můžete těšit na rozhovor! Součástí rubriky Holocaust Nightmare je ještě povídání s INCANTATION, výprava mezi vikingy s průvodci SKÁLMÖLD a rozjezd nových Old School Memories, které má tentokrát na svědomí Blackmoon, jenž podniká sondu do historie kultovních DISSECTION.

Výživný je i rozhovor s Johannesem z AVATAR, který nabízí svůj hudebně-byznysový vhled na vedení úspěšné metalové kapely v roce 2023, a stejně tak Deep Look Inside s bezkonkurenčními historkami Phila Campbella z MOTÖRHEAD. V rozhovorech se prezentují taky KK´S PRIEST, JETHRO TULL, JAG PANZER, SEVENDUST a zapomenout nesmíme ani na zpěváka Jamese LaBrieho, který se v Ušním průplachu dělí o svůj názor na METALLIKU či milované RUSH.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace