Nový Spark
venku od 1. prosince
Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Za necelé tři týdny, 5. listopadu, v Los Angeles proběhne slavnostní ceremonie Rock´n´rollové Síně slávy, do které budou uvedeni mimo jiné i JUDAS PRIEST. Očekávání od tohoto slavnostního aktu jsou značně vysoká, jelikož kapela přislíbila, že během něj vystoupí, a to i s odloučeným kytaristou K.K. Downingem.

JUDAS PRIEST na Sparkshopu

A baskytarista Ian Hill nevylučuje, že by mohlo jít o moment, který dá vzejít něčemu většímu. „Pravda je, že čas není zrovna na naší straně,“ zamyslel se v rozhovoru pro Detroit Metro Times. „Řekněme, že se nikdy nemá říkat nikdy. K.K. Downing bude v Rock´n´rollové Síni slávy s námi a společně něco zahrajeme. Mohlo by z toho něco být, kdo ví. Ale taky by to klidně mohlo skončit tak, že nás všechny rozeštve,“ zasmál se Hill.

Krom Downinga by se ceremonie měl zúčastnit i bývalý bubeník JUDAS PRIEST Les Binks a uveden do Síně bude i dnes už nežijící Dave Holland.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace