Nový Spark
venku od 1. června
Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Za necelé tři týdny, 5. listopadu, v Los Angeles proběhne slavnostní ceremonie Rock´n´rollové Síně slávy, do které budou uvedeni mimo jiné i JUDAS PRIEST. Očekávání od tohoto slavnostního aktu jsou značně vysoká, jelikož kapela přislíbila, že během něj vystoupí, a to i s odloučeným kytaristou K.K. Downingem.

JUDAS PRIEST na Sparkshopu

A baskytarista Ian Hill nevylučuje, že by mohlo jít o moment, který dá vzejít něčemu většímu. „Pravda je, že čas není zrovna na naší straně,“ zamyslel se v rozhovoru pro Detroit Metro Times. „Řekněme, že se nikdy nemá říkat nikdy. K.K. Downing bude v Rock´n´rollové Síni slávy s námi a společně něco zahrajeme. Mohlo by z toho něco být, kdo ví. Ale taky by to klidně mohlo skončit tak, že nás všechny rozeštve,“ zasmál se Hill.

Krom Downinga by se ceremonie měl zúčastnit i bývalý bubeník JUDAS PRIEST Les Binks a uveden do Síně bude i dnes už nežijící Dave Holland.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace