Nový Spark
venku od 1. března
Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Zažehne uvedení JUDAS PRIEST do Síně slávy něco většího?

Za necelé tři týdny, 5. listopadu, v Los Angeles proběhne slavnostní ceremonie Rock´n´rollové Síně slávy, do které budou uvedeni mimo jiné i JUDAS PRIEST. Očekávání od tohoto slavnostního aktu jsou značně vysoká, jelikož kapela přislíbila, že během něj vystoupí, a to i s odloučeným kytaristou K.K. Downingem.

JUDAS PRIEST na Sparkshopu

A baskytarista Ian Hill nevylučuje, že by mohlo jít o moment, který dá vzejít něčemu většímu. „Pravda je, že čas není zrovna na naší straně,“ zamyslel se v rozhovoru pro Detroit Metro Times. „Řekněme, že se nikdy nemá říkat nikdy. K.K. Downing bude v Rock´n´rollové Síni slávy s námi a společně něco zahrajeme. Mohlo by z toho něco být, kdo ví. Ale taky by to klidně mohlo skončit tak, že nás všechny rozeštve,“ zasmál se Hill.

Krom Downinga by se ceremonie měl zúčastnit i bývalý bubeník JUDAS PRIEST Les Binks a uveden do Síně bude i dnes už nežijící Dave Holland.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace