Nový Spark
venku od 1. června
Zemřel třetí ze čtyř bratrů Bachmanových z BACHMAN-TURNER OVERDRIVE

Zemřel třetí ze čtyř bratrů Bachmanových z BACHMAN-TURNER OVERDRIVE

Necelé čtyři měsíce po smrti Robbieho Bachmana zemřel třetí z bratrů Bachmanových, kteří byli členy klasické rockové formace BACHMAN-TURNER OVERDRIVE, kytarista Tim. Bylo mu 71 let a poslední měsíce bojoval s rakovinou. Informaci zveřejnil na sociálních sítích jeho syn Ryder a následně ji okomentoval i nejstarší z bratrů Bachmanových, Randy.

„Tohle se mi píše s těžkým srdcem, ale z naší rodiny jsem už poslední, kdo zůstal se vzpomínkami na vyrůstání ve Winnipegu. Jsem za to vděčný a jsem si jistý, že rodiče s dalšími dvěma bratry Tima tam nahoře přivítají,“ napsal letos osmdesátiletý Randy.

Čtvrtým z hudebního rodu Bachmanů byl Gary, který BACHMAN-TURNER OVERDRIVE v počátcích dělal manažera a který taky kapele posloužil jako inspirace pro jeden z jejích největších hitů „You Ain´t Seen Nothing Yet“ s „koktavým“ refrénem. Byl to právě Gary, kdo měl vadu řeči a bráchové si z něj tímto způsobem udělali legraci. Gary Bachman zemřel v roce 2020.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace