Nový Spark
venku od 1. prosince
Žena porodila přímo během koncertu METALLIKY

Žena porodila přímo během koncertu METALLIKY

METALLICA má na kontě mnoho prvenství a jedinečných zápisů. To, co se jí v sobotu přihodilo v Brazílii, však ani ona dosud nezažila. Jedna z fanynek totiž porodila přímo během koncertu, který kapela odehrála ve městě Curitiba.

METALLICA na Sparkshopu

„Už ve frontě si ze mě všichni dělali srandu, že během koncertu určitě porodím,“ uvedla Joice M. Figueiró, která se nacházela v 39 týdnu těhotenství a muziku si užívala v sedě, z bezbariérových míst běžně vyhrazených vozíčkářům. Předkapely GRETA VAN FLEET a EGO KILL TALENT prý zvládla bez potíží, když ale spustila METALLICA, začaly kontrakce. Když nastávající mamince praskla voda, bylo jasné, že sanitka ji do nemocnice nestihne dopravit včas, a ta porodila za zvuku závěrečné skladby setu „Enter Sandman“ přímo během vystoupení.

„Vstupenky jsem koupila už před třemi lety a něco podobného by mě nikdy nenapadlo. Na každém koncertě, na který vyrazím, se musí něco stát, ale tentokrát jsem se překonala.“ A co je hlavní, dítě i maminka jsou v pořádku!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace