Nový Spark
venku od 1. prosince
Žena porodila přímo během koncertu METALLIKY

Žena porodila přímo během koncertu METALLIKY

METALLICA má na kontě mnoho prvenství a jedinečných zápisů. To, co se jí v sobotu přihodilo v Brazílii, však ani ona dosud nezažila. Jedna z fanynek totiž porodila přímo během koncertu, který kapela odehrála ve městě Curitiba.

METALLICA na Sparkshopu

„Už ve frontě si ze mě všichni dělali srandu, že během koncertu určitě porodím,“ uvedla Joice M. Figueiró, která se nacházela v 39 týdnu těhotenství a muziku si užívala v sedě, z bezbariérových míst běžně vyhrazených vozíčkářům. Předkapely GRETA VAN FLEET a EGO KILL TALENT prý zvládla bez potíží, když ale spustila METALLICA, začaly kontrakce. Když nastávající mamince praskla voda, bylo jasné, že sanitka ji do nemocnice nestihne dopravit včas, a ta porodila za zvuku závěrečné skladby setu „Enter Sandman“ přímo během vystoupení.

„Vstupenky jsem koupila už před třemi lety a něco podobného by mě nikdy nenapadlo. Na každém koncertě, na který vyrazím, se musí něco stát, ale tentokrát jsem se překonala.“ A co je hlavní, dítě i maminka jsou v pořádku!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace