Nový Spark
venku od 1. března
Ženský kvartet EXIT EDEN vydá album předělávek, první je venku RIHANNA

Ženský kvartet EXIT EDEN vydá album předělávek, první je venku RIHANNA

Projekt čtyř sličných pěvkyň Amandy Somerville, Clémentine Delauney, Mariny La Torraca a Anny Brunner, EXIT EDEN, je velkým lákadlem pro všechny milovníky nejen ženského hlasu, ale i metalových předělávek. EXIT EDEN na albu „Rhapsodies in Black“ předělali 11 popových a jiných skladeb. Co na to říkáte?

Čtyři muzikantky ze čtyř zemí se čtyřmi rozdílnými biografiemi, spojeny světem tvrdé hudby. To jsou EXIT EDEN. Navzdory své hlasové a hudební diverzitě, mají k sobě všechny 4 zpěvačky blízko lidsky a dohromady daly muziku začínající u opery a končící u řízného rocku. Tímto unikátním spojení pak chtějí světu dokázat, že téměř každá klasická píseň se dá předělat do slušného rocku.Na „Rhapsodies in Black“ pak čekejte RIHANNU, ADELE, DEPECHE MODE a další. A proč si děvčata vybrala pro klip zrovna RIHANNU? „RIHANNA je jedna z hlavních popových hvězd současnosti a neustále balancuje na hranici, že je příliš provokativní, příliš nabubřelá, příliš vulgární, ale přesto si stále zachovává vlastní špetku grácie. To se nám líbí, a proto jsme se pokusili o temnější, řiznější atmosféru. Zrychlené tempo dává skladbě novou energii a roztáčí všechna kola,“ zní od EXIT EDEN.

Pěvecká sestava:
Amanda Somerville (KISKE/SOMERVILLE, HDK, TRILIUM)
Clémentine Delauney (VISIONS OF ATLANTIS, ex-SERENITY)
Marina La Torraca
Anna Brunner

Ve Sparku jsme samozřejmě desku zaregistroval a již ji pilně a posloucháme ji. Připadá nám…To se dozvíte až v srpnovém čísle.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.05. RAMMSTEIN
12.05. WOLFHEART
12.05. RAMMSTEIN
15.05. 30 SECONDS TO MARS
16.05. CALIGULA'S HORSE
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace