Nový Spark
venku od 2. prosince
Život je jen sen – AVENGED SEVENFOLD po sedmi letech přicházejí s novou muzikou

Život je jen sen – AVENGED SEVENFOLD po sedmi letech přicházejí s novou muzikou

AVENGED SEVENFOLD se po sedmi letech hlásí s novou muzikou, konkrétně singlem „Nobody“. Klipem doplněný kousek zároveň uvádí jejich osmé studiové album „Life Is But a Dream…“, které vyjde 2. června.

Nový materiál prý vznikal uplynulé čtyři roky a kapela se pro něj inspirovala dílem a myšlenkami francouzského filozofa Alberta Camuse, který bývá považován za předního představitele existencionalismu.

AVENGED SEVENFOLD na Sparkshopu

Co se týče hudební inspirace, muzikanti už v minulosti hovořili o tom, že tentokrát nebyly zdaleka jen metalové. „Těch vlivů je spousta, ale jedním z těch nejvýraznějších je pro nás Kanye West. Na něm je obdivuhodné, jak dokáže těžit ze soulové hudby. Já na ničem takovém nevyrůstal, protože můj táta poslouchal BOSTON a Alice Coopera, takže vliv černošské hudby a starého soulu mě v mládí zcela minul. Ponořit se tedy do všech těch jazzových muzikantů… Ne že bychom nahráli jazzové album, ale ty změny akordů a postupy nám otevřely oči,“ pronesl před časem zpěvák M. Shadows.


Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo