Nový Spark
venku od 2. dubna
Životní eskapády Lemmyho Kilmistera ožívají v nové ilustrované knize

Životní eskapády Lemmyho Kilmistera ožívají v nové ilustrované knize

Vychází další pocta Lemmymu Kilmisterovi. Tentokrát se jedná o ilustrovanou knihu s příběhy ze života legendárního frontmana MOTÖRHEAD.

Kniha od vydavatelství Z2 Comics s názvem „No Remorse: The Illustrated True Stories of Lemmy Kilmister and Motörhead“ obsahuje 176 stránek ilustrovaných příběhů přímo od muzikantů a umělců, kteří s Lemmym mnoho prožili. Mezi nimi je Lars Ulrich z METALLIKY, Slash, zpěvačka Chrissie Hynde, spisovatel Neil Gaiman a samozřejmě Lemmyho kolegové z kapely. Předmluvu ke knize napsal sám Dave Grohl. Každý příběh v knize zaznamenal jiný ilustrátor, takže kniha je opravdu pestrá. I díky eskapádám, které za svůj život Lemmy prožil.

Merch a alba MOTÖRHEAD koupíte na Sparkshopu

Josh Bernstein, který je prezidentem Z2 a spolueditorem a designérem knihy, říká: „Každý, kdo se někdy setkal s Lemmym Kilmisterem, odešel s velmi jedinečným zážitkem, který pak rád sdílel s ostatními. Všechny tyto příběhy od jeho přátel a rodiny ve spojení s některými z největších ilustrátorů undergroundového umění přivádí Lemmyho a MOTÖRHEAD zpět k životu na každé stránce.“

K zakoupení je několik speciálních vydání knihy včetně verze Backstage Edition se zarámovanou vstupenkou či edice All Access s Lemmyho uměleckým pasem k 70. narozeninám ve Whisky A Go-Go. Pro fanoušky další radost a vzpomínka na oblíbeného hudebníka, díky které je nám zase o něco blíž! Uvidíme, zda se dočkáme i českého překladu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace