Nový Spark
venku od 1. února
Zmaluj se jako Dee! TWISTED SISTER mají vlastní kolekci make-upu

Zmaluj se jako Dee! TWISTED SISTER mají vlastní kolekci make-upu

Společnost Rock and Roll Beauty se po Ozzym, DEF LEPPARD a Jimi Hendrixovi zaměřila na hvězdy, které co do spotřeby make-upu patřily k těm nejnáročnějším. Uvádí kolekci líčidel inspirovaných TWISTED SISTER.

Licencovaný set zahrnuje pestrobarevné oční stíny, sadu rtěnek, oční linky a paletu tvářenek plnou výrazných barev a metalických odstínů. A aby jejich nanášení bylo skutečně pečlivým obřadem, v balení najdete též kosmetickou brašničku, zrcátko, svíčky a obtisky na nehty. Všechny produkty jsou přitom koncipované tak, abyste s jejich použitím vytvořili skutečný glamrockový vzhled, který dle výrobce křičí, že rock nezastavíte!

TWISTED SISTER na Sparkshopu

„Vzhled byl pro naši kariéru extrémně důležitý. Už od počátku jsem si uvědomoval význam značky. Ostatní kluci z kapely se zprvu oblékali každý večer jinak, měli jiné účesy a jiné líčení. Já se každý večer maloval a oblékal úplně stejně. Budování značky je o opakování. Zatímco já chápal, proč oni svůj vzhled chtěli obměňovat, oni nechápali, proč já se parádím pořád stejně. Moje tvář se stala tváří TWISTED SISTER,“ komentoval před časem svůj přístup k líčení sám Dee Snider.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace