Nový Spark
venku od 3. června
Zpěvák Adam Gontier se po 10 letech objevil na pódiu s THREE DAYS GRACE

Zpěvák Adam Gontier se po 10 letech objevil na pódiu s THREE DAYS GRACE

Zpěvák se objevil na pódiu po boku svých bývalých spoluhráčů během koncertu v alabamském městě Huntsville 19. dubna, aby si s nimi zazpíval dvě skladby.

Čtyřiačtyřicetiletý hudebník se připojil ke své bývalé kapele, když předskakovali SHINEDOWN, aby s nimi odehrál dvě klasické písně z alba „One-X“ (2006) – „Never Too Late“ a „Riot“.

Adam Gontier odešel z THREE DAYS GRACE v roce 2013, rok poté se stal oficiálním zpěvákem kapely Matt Walst. Loni v červenci se Gontier nechal slyšet, že k reunionu s jeho bývalou kapelou pravděpodobně někdy dojde.

Na otázku, zda by byl otevřený další spolupráci, když se teď zdá, že je se všemi zadobře, odpověděl: „Víte co? Jo, myslím, že určitě. Všichni jsme už dospěli. A už nějaký čas uběhl. Nemáme mezi sebou spory nebo něco podobného. Jsme všichni v kontaktu, mluvíme spolu, píšeme si. Nemluvili jsme o tom, že bychom něco v blízké době společně vytvořili, ale mám takový pocit, že je s největší pravděpodobní pár nápadů už na cestě.“Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace