Nový Spark
venku od 3. června
Zpěvák ALIEN ANT FARM čelí ročnímu trestu kvůli bizarnímu incidentu

Zpěvák ALIEN ANT FARM čelí ročnímu trestu kvůli bizarnímu incidentu

Pamatujete si ještě na ALIEN ANT FARM? Kapelu, která před dvaceti lety pronikla do hitparád se svou nu-metalovou verzí hitu „Smooth Criminal“ od Michaela Jacksona? Pořád ještě funguje, pořád vydává alba a jejímu zpěvákovi Drydenu Mitchellovi teď hrozí až roční pobyt ve vězení za sotva postřehnutelný incident, ke kterému došlo během jejich říjnového vystoupení na Floridě.

Fanoušek z přední řady ho obvinil z napadení, ke kterému mělo dojít tak, že Mitchell chytil jeho do vzduchu zdviženou ruku a údajně si ji chtěl přitáhnout ke svému rozkroku. Tak se ale nestalo, protože dotyčný se vytrhl. Mitchell tak byl oficiálně obviněn z přestupku prvního stupně, za který mu hrozí právě až roční odnětí svobody.

Postižený se přitom na policii obrátil až po několika týdnech, protože mu „to nebylo příjemné“. „Má pocit, že to nebylo vhodné chování před návštěvníky koncertu, a také uvedl, že v publiku byly i děti,“ tvrdí zástupce policie. Zatím „bezejmenný“ dotyčný se k incidentu pro média odmítl prozatím vyjádřit, ale chtěl prý na věc upozornit, jelikož prý „nebyla správná“.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace