Nový Spark
venku od 1. prosince
Zpěvák FIVE FINGER DEATH PUNCH vytvoří ze svých domů centra pro zotavování závislých

Zpěvák FIVE FINGER DEATH PUNCH vytvoří ze svých domů centra pro zotavování závislých

Zpěvák americké těžkotonážní mašiny FIVE FINGER DEATH PUNCH Ivan Moody odhalil bohulibý plán. Ze dvou svých domů v Las Vegas a Coloradu by rád vybudoval centra, kde se budou zotavovat osoby se závislostmi.

Potíže Ivana Moodyho se závislostí na alkoholu a opakovanou léčbou jsou dobře známy. Počátkem letošního roku muzikant odhalil vlastní plán, jak se společnosti revanšovat. Vše prozradil v postu na sociálních sítích: „Všichni vědí, že makám na svém uzdravení. Jsem na to hrdý, ve skutečnosti jde o středobod mého života. TeĎ se chystám využít svůj dům ve Vegas jako možný domov pro mladé ženy, pravděpodobně ve věku od 18 do 40 let, které se snaží uzdravit se závislosti. Nebudu zabíhat do přílišných detailů. To samé udělám s domem v Coloradu. Půjde o útočiště pro muže stejného věku,“ vysvětlil zpěvák.

Pořiďte si Spark s FIVE FINGER DEATH PUNCH na titulce.


„Jedna věc je chodit na terapie, ale druhá věc je být sám aktivní a vracet pozitivní skutky zpět, protože právě o tom je léčba. Dát něco někomu jako vděk za to, že jsem něco dostal od jiných, dodává Moody. Teď je čas dávat. Ne finančně, ale duševně, psychicky a po spirituální stránce,“ doplnil Moody.

FIVE FINGER DEATH PUNCH se v roce 2020 vytáhli osmou řadovou nahrávkou „F8“ a na podzim přidali do své diskografie ještě pokračování největších hitů „A Decade of Destruction, Volume 2“. Mimo to v průběhu loňského roku kapelu opustil dlouholetý kytarista Jason Hook.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace