Nový Spark
venku od 1. července
Zpěvák TESTAMENT Chuck Billy se rozhovořil o připravovaném albu

Zpěvák TESTAMENT Chuck Billy se rozhovořil o připravovaném albu

V nedávném rozhovoru v americkém rádiu The Bone se zpěvák TESTAMENT Chuck Billy podělil o několik detailů ohledně připravovaného alba. Nástupce desky „Titans of Creation“ z roku 2020 kapela nyní nahrává ve studiu.

Alba i merch TESTAMENT seženete na Sparkshopu

Billy doufá, že víc detailů a nový singl by mohly přijít do konce letošního roku. Co se týče hudebního směřování, zpěvák album popsal jako „velmi agresivní“. Kapela má na palubě nového bubeníka Chrise Dovase, který společně s kytaristou a hlavním skladatelem Ericem Petersonem zapaluje oheň pod kotlem. „Řekl bych, že správné slovo, které album charakterizuje, je ‚současně znějící‘. Nikdy ale nevím, jaká deska bude, dokud nemáme finální mix. Všechno jsou to jen jednotlivé skladby, a ty jsou skvělé, ale dokud je nesmícháme a album si neposlechneme, nevíme, jak bude celkově znít,“ říká Billy.

Textově album zkoumá řadu aktuálních témat, včetně environmentálních problémů a umělé inteligence. Zpěvák dává přednost psaní o událostech ze skutečného světa a věří, že to dodává jeho vokálním výkonům více autenticity: „V našem světě se toho teď děje tolik, o čem bychom mohli psát. Svět je šílený, a tak o témata není nouze. Rád zpívám o reálných událostech, které nás obklopují.“

Kapela tentokrát zvolila přístup ke skládání písní založený na spolupráci, kytarista Eric Peterson a bubeník Chris Dovas nejdřív položili základy a celá skupina následně dolaďovala aranžmá, dokud nebyli se skladbami spokojení všichni. Frontman v rozhovoru také odhalil pár názvů nových skladeb – jak asi bude znít „Havana Syndrome“, „Infanticide A.I.“ či pomalejší, melodičtější kousek „Meant To Be“?

Navzdory celkově agresivnějšímu zabarvení Billy fanoušky ujistil, že album bude stále obsahovat typickou směs brutality a melodií, jak jsme u TESTAMENT zvyklí.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace