Nový Spark
venku od 1. června
„Katechismus“ od PAČESS vychází na LP a kapela zve na listopadové koncerty

„Katechismus“ od PAČESS vychází na LP a kapela zve na listopadové koncerty

Novinka heavy/blackových pivních věrozvěstů PAČESS „Katechismus“ sklidila povzbudivé reakce nejen v redakci Sparku, ale vůbec na celé tuzemské scéně. Nyní nahrávka, které vévodí hlas Báry Basikové, coby regulérní členky sestavy, vychází taky na vinylu!

„Ta deska je natolik dobrá, že si vinyl zaslouží a my jsme z ní pořád nadšeni. Ale hlavně jsme zaznamenali trochu smutek v řadách fanoušků, když na jaře vyšla jen na CD a MC, a jejich přání, které bylo zároveň i naším, splnili a černý asfalt vydali,“ hlásí baskytarista Paramba.

PAČESS na podporu asfaltového vydání vyráží na sérii podzimních koncertu, kde představí kompletní show s fenomenální Bárou Basikovou v čele. Kapela si připravila oproti jarním koncertům i jedno hudební překvapení. Hostem těchto koncertů bude plzeňská blacková družina PANYCHIDA.

Začíná se už tento pátek v Praze (15. 11. Camina Boat) a pokračuje 22. 11. v Jaroměři a 23. 11. v brněnském Kabinetu Múz. Plzeňský koncert se musel kvůli neodkladným povinnostem Báry přesunut na 24. leden 2025 (Parlament).

V aktuálním listopadovém Sparku najdete se šéfem Pačessem rozhovor – tentokrát hlavně o pivu, spíš než o muzice – a album samozřejmě seženete na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo