Nový Spark
venku od 1. října
„Noví“ BAD WOLVES představují další ukázku z chystané fošny

„Noví“ BAD WOLVES představují další ukázku z chystané fošny

Nejnovější ukázka z očekávané nahrávky BAD WOLVES „Dear Monsters“ nese název „House of Cards“ a podle kapely je jednou z tvrdších věcí na albu. Třetí studiový počin se na trhu objeví 29. října prostřednictvím labelu Better Noise.

Nový zpěvák Daniel „DL“ Lasciewicz v nově zveřejněné písni předvádí, že v čistých polohách i tvrdém řevu bude předchozímu frontmanovi Tommymu Vextovi přinejmenším důstojným soupeřem. „Výměna zpěváka je vždycky zásadní a trochu děsivá záležitost jak pro fanoušky, tak pro kapelu i její management. Vždycky tu budou lidi, kteří budou prohlašovat, že byl původní zpěvák lepší. Určitě se najdou i tací, kteří si víc oblíbí mě. A pak tu budou fanoušci, kteří mají zkrátka rádi BAD WOLVES. Za sebe můžu říct, že jsme se opravdu snažili udržet integritu a esenci kapely beze změny,“ tvrdí DL.

„DL je jedním z nejtalentovanějších a nejpracovitějších lidí, jaké jsme kdy měli to potěšení poznat. Je týmovým hráčem, kreativní silou a celkově skvělým člověkem, který dokonale zapadá do rodiny BAD WOLVES. Je skvělé být obklopen pozitivní energií. Hudba, kterou jsme vytvořili, tento nově nalezený optimismus rozhodně odráží. Nové album ukazuje soudržnější a jedinečnější tvář kapely. S příchodem nového zpěváka přicházejí i velká očekávání. A my jsme to zvládli. Jsme si jisti, že budete souhlasit, že jde o naše nejlepší album,“ prohlásila kapela v době, kdy album „Dear Monsters“ oznámila.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace