Nový Spark
venku od 31. prosince
„Vykuřte si!“ vzkazuje Maynard James Keenan COVID-19 popíračům

„Vykuřte si!“ vzkazuje Maynard James Keenan COVID-19 popíračům

Maynard James Keenan nedávno prozradil, že se na začátku letošního roku nakazil koronavirem. Teď se o svoji nemilou zkušenost podělil detailněji a všem, kteří mu onemocnění nevěří, posílá stručnou a nekompromisní zprávu.

V obsáhlém rozhovoru pro podcast Joe Rogan Experience vysvětluje frontman TOOL, A PERFECT CIRCLE a PUSCIFER, že si koncem února na turné v Austrálii a na Novém Zélandu zpočátku neuvědomil, že by mohl být COVID-19 pozitivní. „Jsme v Austrálii, šli jsme na večeři a jídlo najednou nechutnalo jako obvykle. Dnes už to chápu, ale v té chvíli jsem tomu nerozuměl. Další den jsme odletěli na Nový Zéland. Tam jsem strávil čtyři dny na hotelu, než se měl uskutečnit první koncert. Jen jsem pil vodu a horký čaj, sprchoval se horkou vodou a snažil jsem se z toho nějak dostat. Tehdy jsem ještě nevěděl, jak špatné to může být. Kdybych to býval věděl, asi bych byl trochu vyděšený.“

Maynard dále dodal, že jej od té doby stále sužuje kašel a další vedlejší efekty. „Nebyl jsem na tom tak zle, že bych umíral, ale mám přátele, kteří opravdu téměř zemřeli. Bylo to hodně ošklivé. A pak tu máte lidi, kteří tvrdí, že jsem placen, abych toto kolem koronaviru tvrdil. Vykuřte si,“ vzkazuje muzikant.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?