Nový Spark
venku od 2. ledna
MASTODON makaj jak šrouby. Nápadů prý mají na dvojalbum

MASTODON makaj jak šrouby. Nápadů prý mají na dvojalbum

Koncem července se MASTODON vytáhli s novou muzikou po dlouhých třech letech v podobě skladby „Fallen Torches“ a na 11. září pak připravili vydání kompilace „Medium Rarities“. Podle Troye Sanderse to ovšem není zdaleka vše.

„Když v březnu padly plány na tourování, s mými spoluhráči z kapely jsme se shodli, že bychom v tomto čase měli být maximálně produktivní. Všichni jsme se ponořili do tvorby nové hudby a nezastavili jsme se. Jedna z dobrých věcí, která z pandemie vyšla, je, že nyní máme připraveno více materiálu, na kterém budeme dále pracovat, než jsme kdy před začátkem nahrávání měli. Je to pro nás velký luxus a jsme hodně blízko tomu, abychom vyrazili do studia. Neděláme dvojalbum, ale v tuto chvíli máme nápadů pro více než jedno album. Vše je zatím v procesu,“ prozradil Troy.

Muzikant doplnil, že není příliš pravděpodobné, že by nahrávka vyšla ještě letos, ale příští rok bychom se měli najisto dočkat.

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace