Nový Spark
venku od 1. srpna
MASTODON makaj jak šrouby. Nápadů prý mají na dvojalbum

MASTODON makaj jak šrouby. Nápadů prý mají na dvojalbum

Koncem července se MASTODON vytáhli s novou muzikou po dlouhých třech letech v podobě skladby „Fallen Torches“ a na 11. září pak připravili vydání kompilace „Medium Rarities“. Podle Troye Sanderse to ovšem není zdaleka vše.

„Když v březnu padly plány na tourování, s mými spoluhráči z kapely jsme se shodli, že bychom v tomto čase měli být maximálně produktivní. Všichni jsme se ponořili do tvorby nové hudby a nezastavili jsme se. Jedna z dobrých věcí, která z pandemie vyšla, je, že nyní máme připraveno více materiálu, na kterém budeme dále pracovat, než jsme kdy před začátkem nahrávání měli. Je to pro nás velký luxus a jsme hodně blízko tomu, abychom vyrazili do studia. Neděláme dvojalbum, ale v tuto chvíli máme nápadů pro více než jedno album. Vše je zatím v procesu,“ prozradil Troy.

Muzikant doplnil, že není příliš pravděpodobné, že by nahrávka vyšla ještě letos, ale příští rok bychom se měli najisto dočkat.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace