Nový Spark
venku od 1. září
MASTODON ohlašují dvojalbum a vyhazují první ukázku

MASTODON ohlašují dvojalbum a vyhazují první ukázku

Ikony progresivního metalu MASTODON oficiálně oznámily novou nahrávku. Titul dostane název „Hush and Grim“, vyjde 29. října a půjde rovnou o dvojalbum. Venku je první singl „Pushing the Tides“.

Očekávané album MASTODON si můžete předobjednat už teď v našem Sparkshopu

„Hush and Grim“ bude devátým studiovým počinem MASTODON. Nahrávka bude čítat velkorysých 15 skladeb při celkové stopáži 84 minut. Půjde o první dlouhohrající počin od vydání alba „Emperor of Sand“ v roce 2017, přičemž kapela během této doby zásobovala své fanoušky různým raritním materiálem. V roce 2017 vyšlo EP „Cold Dark Place“, o dva roky později skladba „Stairway to Nick John“, což byl cover LED ZEPPELIN věnovaný jejich zesnulému manažerovi. V loňském roce se objevila kompilace „Medium Rarities“.

Tříapůlminutová novinka je nejagresivnější kouskem MASTODON za poslední dobu, současně velmi chytlavý a dynamický. Skladba reflektuje stále se vyvíjející zvuk kapely za poslední dvě desetiletí – disonantní metal / hardcore, psychedelický odér, velmi technický bubenický výkon, tuhý rytmus, progresivní sled akordů a povznešený vokál.

„Hushed and Grim“ tracklist

01.Pain With An Anchor
02.The Crux
03.Sickle And Peace
04.More Than I Could Chew
05.The Beast
06.Skeleton Of Splendor
07.Teardrinker
08.Pushing The Tides
09.Peace And Tranquility
10.Dagger
11.Had It All
12.Savage Lands
13.Gobblers Of Dregs
14.Eyes Of Serpents
15.Gigantium

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace