Nový Spark
venku od 3. června

News..

Původní zpěvák KYUSS John Garcia vydá svou sólovou prvotinu

Původní zpěvák stonerrockových pionýrů KYUSS, John Garcia, se 1. srpna dočká vydání své premiérové sólovky. Pochlubil se obalem a také tím, že mu s ní pomáhal letos osmašedesátiletý kytarista THE DOORS Robby Krieger.

NOVEMBER´S DOOM ohlašují nové album

Doom metalu věrní NOVEMBER´S DOOM, kteří loni odehráli rovnou dva sety na festivalu Brutal Assault, oznamují vydání nového alba. Devátá řádovka „Bled White“, smíchaná Danem Swanö, jim vyjde 15. července.

Poslechněte si: TANKARD - „Fooled By Your Guts“

Thrashmetaloví pivaři TANKARD jsou tu s prvním koštem materiálu z novinky „R.I.B.“, songem „Fooled By Your Guts“.

AC/DC začínají nahrávat nové album

Bez ohledu na chatrné zdraví kytaristy Malcolma Younga, AC/DC se pozvolna pouštějí do nahrávání svého nového alba.

Mrkněte na obal novinky SUICIDE SILENCE

Deathcoristé SUICIDE SILENCE zveřejnili seznam skladeb a obal novinky „You Can´t Stop Me“, která jim vyjde 11. července.

Poslechněte si: Marty Friedman - „Meat Hook“

Marty Friedman je tu s dalším songem ze své novinky „Inferno“, která vyjde 23. května. Tentokrát sáhl po kousku „Meat Hook“, ve kterém zazní i saxofon hostujícího Jørgena Munkebyho z norského avantgardního souboru SHINING.

MASTODON ukazují obal své novinky „Once More ´Round the Sun“

Mrkněte na obal novinky MASTODON „Once More ´Round the Sun“, který vás zaručeně nažhaví na cestu do jiných metalových dimenzí.

Dani Filth na podzim uvede DEVILMENT

Lídr CRADLE OF FILTH Dani Filth na podzim představí svou novou formaci DEVILMENT. Debutové album pojmenovali „The Great and Secret Show“.

Greg Christian: "V TESTAMENT jde lidskost stranou."

Basák Greg Christian, který v lednu opustil TESTAMENT, 29. dubna oslavil 48. narozeniny. Přejeme samozřejmě všechno nejlepší, zajímavý však je status, který při té příležitosti v rámci poděkování fanouškům a gratulantům zveřejnil na svém Facebooku.

WALDA GANG v Bezně

Pro fanoušky WALDA GANGU, kteří byli na koncertě v Bezně u Mladé Boleslavi máme fotodokumentaci od Veroniky.

HENHOUSE PROWLERS v Rock Café

Za devět let kariéry si The Henhouse Prowlers z Chicaga vybudovali pověst těžkých dříčů, kteří koncertují téměř denně. Styl inspirovaný kořeny bluegrass je v jejich podání natolik osobitý, že je snadno rozlišíte. Přijďte se podívat!

Bubeník SCORPIONS James Kottak byl odsouzen k vězení za urážku islámu

Bubeník SCORPIONS James Kottak byl ve Spojených arabských emirátech odsouzen k jednomu měsíci ve vězení za údajnou urážku islámu.

LINKIN PARK si na nové album pozvali Morella s Malakianem

LINKIN PARK prozradili, že si na své nové album „The Hunting Party“ (vyjde 17. června) pozvali hned několik hostů. Kromě rappera Rakima, který je slyšet v pilotním singlu „Guilty All the Same“, jde o ostřílená esa z rockové branže.

Dan Spitz se chopil lap steel kytary a dal se na blues

Bývalý kytarista ANTHRAX Dan Spitz rozjel překvapivý projekt. Se zpěvákem Donem Chaffinem, se kterým předloni vydali eponymní debut formace RED LAMB, teď představují DII – prý „novou hudbu pro novou dobu“.

Je tu první ochutnávka nového projektu Hanka Shermanna

Kytarista MERCYFUL FATE Hank Shermann sice pořád ještě pracuje na prvotině svého nového projektu SHERMANN TANK, nabízí už ale první ochutnávku v podobě videa k části songu „The Bloodbath Begins“.

Geoff Tate prodal jméno QUEENSRŸCHE bývalým spoluhráčům

Před týdnem jsme psali o tom, že QUEENSRŸCHE dospěli k „přátelské dohodě“ se zpěvákem Geoffem Tatem, s nímž se před dvěma lety ne zrovna přátelsky rozešli. Kapela teď k této dohodě poskytla i oficiální prohlášení.

Poslechněte si: ARCH ENEMY – „As the Pages Burn“

ARCH ENEMY po videu k titulnímu kousku novinky „War Eternal“ nabízejí lyric video ke skladbě „As the Pages Burn“. A zdá se, že Alissa White-Gluz byla jako náhrada za Angelu Gossow skutečně ideální volba!

Poslechněte si zbrusu nový song JUDAS PRIEST!

To, nač čekal celý metalový svět, je tu: JUDAS PRIEST zveřejnili první informace týkající se vydání jejich nového alba. A rovnou přidali i první song!

Zbylí členové LOSTPROPHETS chystají nový projekt

Členové LOSTPROPHETS, jejichž zpěvák Ian Watkins byl loni v prosinci odsouzen k 29 letům vězení za zneužívání dětí, rozjíždějí nový projekt. Pomáhá jim zpěvák punkerů THURSDAY Geoff Rickly.

Divokej Bill odstavil Temelín a pak zahrál pro čtyři tisíce lidí

Kapela Divokej Bill zavítala do Temelína, prohlédla si elektrárnu a zahrála při příležitosti charitativní akce a otevření nové cyklostezky.
Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace