Devítipalcové hřebíky opět zavítali do Prahy a tentokrát si zahráli v nově otevřeném Fóru Karlín. Zde jsou první fotovlaštovky!
Foto: Radim ROTEK
Sdílet článek
SAMAEL v novém singlu pějí temnou ódu na slunce
Megaposter mania: Pokryj si zdi plakáty oblíbených kapel!
Velký návrat ducha KING CRIMSON! Podívejte se na fotky BEAT z pražského koncertu v O2 Universu