Nový Spark
venku od 1. června

Pozvánka: North-Eastern Open Air festival III.

North-eastern open air festival III

Necelý rok po konání druhého ročníku festivalu North-eastern open air se v sobotu 19. 7. 2014 uskuteční jeho třetí ročník na půdě SVČ Méďa (bývalý Pionýrský dům, ul. Dobrovského, Krnov), který je organizován opět pod záštitou města Krnova.

Začátek festivalu je už ve 14 hodin. Program se jako v minulém roce skládá ze dvou programových složek. Hudební složka je zastoupena hudebními skupinami, pohybujících se na poli rozmanitých metalových žánrů. Fanoušci budou moci zhlédnout vystoupení domácích death-black metalistů ASTAROTH, z Opavska pocházejících melodických hard rockerů DEFIBE. Ostravsko zastoupí death-thrashoví ETERNITY a pravý nefalšovaný power-heavy zahrají Otrokovičtí IMORTELA. Své hráčské zkušenosti a profesionalitu předvedou úspěšní metalisti BAD FACE z Uherského Brodu.

Z jiného soudku a planety však bude vystoupení bruntálského energetického šílence JINDRY HOLUBCE, který Vás provede nejen zákoutími power-folk a punk-jazz. Součástí energické show pořádajících tartarO:s bude také křest CD „Leave It All Behind“ a jako headliner vystoupí nekompromisní metal- hardcoristé z dalekého Českého Krumlova LOCOMOTIVE. Tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít! V případě, že se budete chtít uklidnit, nabízí se možnost relaxovat ve filmovém stanu Made for film, ve kterém vás čeká velmi zajímavý program.

Vstup na festival je možné získat za 120,- Kč nebo si můžete koupit lístek v předprodeji na tartaroskrnov@seznam.cz a ušetřit 20,- Kč. Máte také možnost koupit 5 lístků za zvýhodněnou cenu 400,- Kč. Vstupenky jsou slosovatelné, čímž každý návštěvník získává šanci vyhrát překvapivou cenu z tomboly.

Podrobnější informace získáte na northeastern.webnode.cz nebo se k nám můžete přidat na oficiálním facebookovém eventu festivalu

Festival bude v případě extrémně nepříznivého počasí přesunut do prostor Kofola music klubu Krnov (ul. Bruntálská).

Partneři festivalu:

Město Krnov - Kofola music club - In deed hell - Tattoo zone - Fobia zine - Marastmusic - Abyss - Rebel radio Brod - Pecktade, Staré Purkartice 3 Truhlářství Gattner Milan, Holasovice - Autodílna Milan Zelinka, Nové Heřmínovy - Oční optika Lubrimex - Taylor - Martin Aston Cukřárská výroba, Krnov Marcel Najbrt, Sovova 5, Krnov - Sidomont, Nikos Sidopulos, Bezručova 13, Krnov - Rockshock - Antonín Merta, Truhlářství & lakýrnictví, Lipová 14, Skrochovice - Goldstreet a.s., Hlavní náměstí 15, Krnov - Jan Makový, Manažer Fincentrum

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?