Nový Spark
venku od 1. června
Pivo, jídlo a metal! Rozjeli jsme 100 piv se Sparkem

Pivo, jídlo a metal! Rozjeli jsme 100 piv se Sparkem

Co lepšího na světě je, než v partě kámošů poslouchat metal a pít k němu pivo? Když je to zadarmo! Rozjeli jsme speciální akci pro předplatitele s názvem Sto piv se Sparkem. Princip je jednoduchý, my k vám přivezeme sto piv a vy je musíte vypít. Mrkněte na video!


K dobré muzice neodmyslitelně patří i dobré pivo. Dohodli jsme se tedy s naším partnerským pivovarem Falkenštejn z Krásné Lípy, aby pro Sto piv se Sparkem dodal svůj zlatavý produkt. Majitel Falkenštejna je rocker každým coulem a s naším nápadem nadšeně souhlasil. Ve Falkenštejnu se opravdu vytáhli, a kromě sudu vynikající světlé jedenáctky poslali účastníkům na památku i svoje sklenice.

My ze Sparku jsme zase přivezli naši vlastní hudebně-vědomostní hru Rockové Riskuj, samozřejmě včetně hodnotných tematických cen a odměn. Otázky v Rockovém Riskuj jsou záludné a prověří hudební znalosti soutěžících.


Při pití piva a hraní her zákonitě vyhládne, a proto jsme pro účastníky zajistili i vynikající pochoutky od řezníka Jardy Horkého z Dolních Bučic. Jarda je taky rocker, a dokonce pořádá koncerty v letnímu areálu Bukovina u Přelouče.


Pilotní kolo Sto piv se Sparkem proběhlo v Nesovicích na jižní Moravě u vítěze Velké letní soutěže se Sony , Víti Posoldy, který vyhrál domácí audiosystém v hodnotě 20 000 Kč. Aby jeho štěstí bylo úplné, zadarmo jsme k němu dovezli pivo, jídlo a metal!


Chcete, abychom přijeli s pivem, jídlem a muzikou i k vám? Dejte do kupy partu a přihlaste se skrz formulář zde a třeba zavítáme zrovna k vám!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace