Nový Spark
venku od 1. července
Absolutní kult MASTER’S HAMMER ožívá v unikátních reedicích raných dem

Absolutní kult MASTER’S HAMMER ožívá v unikátních reedicích raných dem

Čekání je u konce – vydejte se do absolutních počátků black metalu v Československu díky reedicím oficiálních dem kultovních MASTER’S HAMMER!

Společně se SAMAEL či BATHORY je lze označit jako zakladatele moderního zvuku blackmetalového žánru. A nyní se díky německému labelu Darkness Shall Rise Productions můžeme vrátit zpět na začátek a sledovat zvukovou cestu druhé vlny black metalu od prvních temných tónů.

Všech pět dem kapely z let 1987-1992 – „The Mass“, „Finished“, „The Fall of Idol“, „The Ritual Murder“ a „Jilemnický okultista“ – a živé vystoupení z roku 1989 „Live in Zbraslav“ bylo pečlivě restaurováno a remasterováno s maximálním nasazením Patricka W. Engela ve studiu Temple of Disharmony pro co nejlepší zvuk těchto relikvií minulosti.

Reedice vychází 22. prosince a vy si již dnes můžete vytvořit předobjednávku na Sparkshopu! V prodeji je i nová sada triček.

Nenechte si ujít unikátní limitované edice na originálně barevných vinylových deskách. K dispozici je také speciální verze „Finished!“, která na třech CD obsáhne všech pět dem včetně živáku „Live in Zbraslav“. Navíc zahrnuje i knihu v pevné vazbě, kde fanoušci najdou mimo jiné hloubkový rozhovor s hlavním mozkem kapely Frantou Štormem.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace