Nový Spark
venku od 1. prosince
Absolutní kult MASTER’S HAMMER ožívá v unikátních reedicích raných dem

Absolutní kult MASTER’S HAMMER ožívá v unikátních reedicích raných dem

Čekání je u konce – vydejte se do absolutních počátků black metalu v Československu díky reedicím oficiálních dem kultovních MASTER’S HAMMER!

Společně se SAMAEL či BATHORY je lze označit jako zakladatele moderního zvuku blackmetalového žánru. A nyní se díky německému labelu Darkness Shall Rise Productions můžeme vrátit zpět na začátek a sledovat zvukovou cestu druhé vlny black metalu od prvních temných tónů.

Všech pět dem kapely z let 1987-1992 – „The Mass“, „Finished“, „The Fall of Idol“, „The Ritual Murder“ a „Jilemnický okultista“ – a živé vystoupení z roku 1989 „Live in Zbraslav“ bylo pečlivě restaurováno a remasterováno s maximálním nasazením Patricka W. Engela ve studiu Temple of Disharmony pro co nejlepší zvuk těchto relikvií minulosti.

Reedice vychází 22. prosince a vy si již dnes můžete vytvořit předobjednávku na Sparkshopu! V prodeji je i nová sada triček.

Nenechte si ujít unikátní limitované edice na originálně barevných vinylových deskách. K dispozici je také speciální verze „Finished!“, která na třech CD obsáhne všech pět dem včetně živáku „Live in Zbraslav“. Navíc zahrnuje i knihu v pevné vazbě, kde fanoušci najdou mimo jiné hloubkový rozhovor s hlavním mozkem kapely Frantou Štormem.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace