Nový Spark
venku od 1. července
Ace Frehley oznámil rozchod se svojí snoubenkou přímo na pódiu

Ace Frehley oznámil rozchod se svojí snoubenkou přímo na pódiu

Ace Frehley a jeho snoubenka Lara Cove se po šesti letech rozešli. Tato novinka k nám dorazila přímo z pódia v Charles Town.

ACE FREHLEY na Sparkshopu

Původní kytarista KISS, který žil několik posledních let v městečku Sparta ve státě New Yersey se svojí snoubenkou Larou, oznámil konec jejich vztahu během svého koncertu 15. června v Charles Town ve Virginii. Před začátkem skladby „Rock Soldiers“ řekl Ace davu: „Rozešel jsem se se svou přítelkyní Larou. Omlouvám se, ale je pryč. Pořád mi na ní záleží. Je to nádherná, úžasná žena. Rozhodli jsme se rozejít a ona je šťastná, já jsem taky šťastný. Bylo asi na čase. Tři ze čtyř amerických manželství skončí po pěti letech, říká statistika. Nechci přinášet špatné zprávy, ale taková je realita.

Ace ještě nedávno sdílel na svém YouTube kanále sérii videí, ve kterých nakupuje s Larou potraviny a další nezbytnosti, s názvem „Shopping with the Frehleys“.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace