Nový Spark
venku od 1. června
ACT OF GOD: Jsme syroví, živelní a upřímní

ACT OF GOD: Jsme syroví, živelní a upřímní

Powermetalisté ACT OF GOD tento rok vydali debutní album „Deception of Freedom“, které šlape jak víno. Na Spark Fresh Blood se představí jako první kapela večera.

Máte venku nové album "Deception of Freedom". V čem tkví ten podvod svobody?
Je to o té iluzi svobody, manipulování atd. Znáš Orwellovo 1984? To téma je hodně podobné. Na aktuální album jsme psali texty hned tři autoři, takže se střídají jak osobní témata, tak i ta pocitová, někdy možná skoro až fantasy, ale všechno to vychází z aktuálních pocitů a situací. Ale jako tomu bylo i na předchozích albech, tak i tady si každý najde svůj výklad a odpověď :-)

Jaká je vaše největší devíza?
No... na nic si nehrajeme, žádný pózy, kopírování ostatních. Je to syrové, živelné a upřímné. Jasně, to nemusí být vždycky devíza, ale na druhou stranu, kdybychom dělali něco, čemu bychom nevěřili, publikum to okamžitě pozná. Navíc k aktuálnímu albu to sedí jako nikdy předtím :-) Myslím, že ta přirozenost je dneska veliká devíza.

Chcete se někdy muzikou živit profesionálně nebo ji berete jako koníček?
No jasně, kdo by nechtěl? :-) A když tě může živit koníček, tak co víc chtít. Ale, buďme nohama na zemi. Osobně bych jednak chtěl, aby kapela zůstala pořád koníček, a ne něco co děláš, protože musíš. No a potom taky aby si na sebe ten koníček aspoň vydělal.

Co považujete za váš největší úspěch?
Důležité je to aktuální, takže momentálně postup do finále Spark Fresh Blood 2016, to je jasné :-) Zpětně potom vydání aktuální desky „Deception of Freedom“, vedla k ní až příliš dlouhá cesta. S tím souvisí i jak se ustálil line-up. Máme v kapele pohodu a můžeme tvořit, což je taky rozhodně veliký úspěch.

Přijď podpořit ACT OF GOD ve středu 23. 11. do Liberce. Nejenže je vstup zadarmo, ale pivo se bude točit za exkluzivní cenu 15 a 20 korun.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace