Nový Spark
venku od 1. března
Adventní kalendář podle Tarji – videoklip ke každé skladbě z novinky „Dark Christmas“

Adventní kalendář podle Tarji – videoklip ke každé skladbě z novinky „Dark Christmas“

První vánoční dáreček už si můžou fanoušci finské divy Tarji Turunen rozbalit – nové temně vánoční album „Dark Christmas“ vyšlo v pátek 10. listopadu. Jenže Tarja není troškař, a tak si ke každé skladbě připravila i speciální videoklip.

„Dark Christmas“ je následovníkem prvního temně laděného vánočního alba z roku 2017 „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)“. S využitím zvuku velkého orchestru a hravosti dětského sboru Tarja opět dokonale propojuje svůj klasicky školený hlas s temnějšími gotickými prvky a vytváří mistrovsky strašidelný soundtrack plný světově známých vánočních melodií.

„Dark Christmas“ objednávejte na Sparkshopu!

Okouzlující a podmanivé ztvárnění známých vánočních písní jako jsou „Last Christmas“ od WHAM!, „All I Want For Christmas Is You“ od Mariah Carey, „Wonderful Christmastime“ Paula McCartneyho, klasiky jako „Jingle Bells“, „Frosty The Snowman“ a „Rudolph The Red-Nosed Reindeer“ či Tarjina zbrusu nová originální píseň „Dark Christmas“ potěší všechny, kdo si chtějí ozvláštnit sváteční atmosféru a prozkoumat tajemnější stránku Vánoc.

Tarja postupně odhaluje i videoklipy ke všem dvanácti skladbám na desce. K dispozici bude i celovečerní hudební film, který byl zatím promítnut v několika vybraných kinech po světě.

Bývalá zpěvačka NIGHTWISH přijede představit své nové vánoční album i do Česka. Vystoupí 19. prosince v Olomouci, 20. prosince v Brně a o den později v Ostravě.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace